בוגרות י"ב

שנת הלימוד במדרשה תאפשר לך מפגש רחב, מגוון ומעמיק עם עולמה של היהדות ותורתה.

מגוון השיעורים הרחב הקיים במדרשה כולל מסגרות לימוד בחמישה תחומי דעת עיקריים: תנ"ך, תלמוד, מחשבת ישראל, הלכה, וחסידות וקבלה.

הלימוד במדרשה משלב שיעורים והרצאות לזמן לימוד עצמאי בבית המדרש במסגרת אישית, חברותות, או חבורות לימוד עם אנשי ונשות הצוות. 

אך השנה במדרשה היא הרבה יותר מלימוד. היא כוללת גם התנסויות אישיות וקבוצתיות מגוונות שיאפשרו לך להפוך להיות אישה בוגרת, מעמיקה ועצמאית יותר בפתחו של השלב החדש בחייך שבפניו את עומדת. 

תהליך הקבלה למדרשה מתפרש על פני מספר שלבים. ראשית, עלייך למלא את הפרטים שלך כאן באתר. לאחר שתמלאי את הפרטים תקבלי באופן אוטומטי מייל ובו קישור לטופס הרשמה מעט יותר מפורט שיעזור לנו להכיר אותך קצת יותר לעומק.

לאחר מילוי הטופס, תקבלי מאיתנו קישור נוסף שבאמצעותו תוכלי להרשם להגעה לאחד מימי המועמדות שלנו במדרשה. הביקור במדרשה הוא מרכיב חיוני בתהליך הקבלה שלך למדרשה, מכיוון שהוא יאפשר לך להכיר את המדרשה ואת ההתרחשות בה באופן בלתי-אמצעי, ויאפשר לנו לפגוש אותך פנים אל פנים.

במהלך הביקור תעברי ראיון אצל אחד מאנשי הצוות, חשוב לוודא את שיבוץ הראיון במזכירות כשתגיעי למדרשה.

הראיון הוא השלב האחרון בתהליך הקבלה, לאחריו תישלח אלייך תשובה סופית בנוגע לקבלתך למדרשה לשנה הבאה.

אחד היתרונות הבולטים של מדרשת עין הנצי"ב הוא הליווי שהמדרשה מספקת לבוגרותיה במהלך השירות הצבאי שלהן. הליווי מתבטא, קודם כל, במספר מסלולים אליהם ניתן להתגייס דרך המדרשה, מסלולים הנקראים גרעין. בת שתתגייס במסגרת גרעין, תוכל ליהנות ממעטפת מהמדרשה במספר דרכים: גיוס משותף לבנות הגרעין (במסגרת חיל מסוים), שחרור מהצבא לאירועים חשובים במדרשה (יוכ"פ, שבת זכור וכו'), קיום פגשים (שיעורים) עם צוות המדרשה בבסיס במהלך השירות, אפשרות לחזור למדרשה חודשיים לפני השחרור ועוד. למדרשה ישנם מסלולי גרעין כרגע בחיל החינוך, המודיעין ובחיל האוויר. מעבר לגיוס במסגרת הגרעין, המדרשה משתדלת לתת מענה לכלל הבעיות העלולות לצוץ במסגרת הגיוס לצבא - גם לבנות שאינן בגרעין (אמנם האפשרות לעזור היא מוגבלת יותר). 

בוגרת י"ב! מלאי בקצרה את הפרטים מטה וקבלי את טופס המועמדות לדוא"ל:

(לחצו כאן להרשמה לבנות חו"ל)